KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17515246
nr 1751 5246
Oidentifierad konstnär. Signerad E Lindfors, blommande fruktträd. Olja på duk, 84x123, yttermått inklusive ram: 101x140 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:52:27
100 kr